Medycyna Estetyczna - certyfikowani lekarze

Znajdź lekarza

Dr Dariusz Kołodziejczak

BIO

Klinika Bellisana mieści się w Wilanowie, świadczymy usługi w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii.

W Bellisanie zajmujemy się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane u nas poprawią Twój wygląd. Poczujesz się młodziej. Przyjdź do nas porozmawiać o swoich potrzebach, a postaramy się pomóc. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów takich, jak usuwanie bruzd i zmarszczek statycznych oraz mimicznych, a także korekcji ust. Specjalizujemy się w implantacji różnego typu nici,  powiększamy piersi i kształtujemy sylwetkę ciała, stosujemy osocze bogatopłytkowe. Wykonujemy zabiegi laserowe i IPL w zakresie zamykania naczynek, odmładzania skóry laserem frakcyjnym, usuwania blizn, rozstępów, przebarwień i drobnych zmian skórnych oraz depilacji. Wykonujemy zabiegi usuwania tatuażu i makijażu permanentnego oraz karboksyterapii.

Wykonujemy także zabiegi mezoterapii, peelingi oraz zabiegi usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej metodą lipolizy iniekcyjnej. Wykorzystujemy Toksynę Botulinową do leczenia nadmiernej potliwości i migren.

Posiadamy wykwalifikowany personel oraz nowoczesne urządzenia, takie jak lasery diodowe, laser Q-Swich, laser frakcyjny CO2, IPL, a także Body Health do endermologii, zwalczania cellulitu i usprawniania krążenia oraz Maximus do odchudzania i kształtowania sylwetki.

Mam za sobą ponad 30-letni staż pracy lekarskiej, II stopień specjalizacji, wiele lat pracy w szpitalu Akademii Medycznej w Warszawie w tym również w charakterze nauczyciela akademickiego.
Umów wizytę

Bellisana
Al. Wilanowska 7 lok 3
Warszawa

telefon: 793 809 795
telefon stacjonarny: 22 401 06 65
email: biuro@bellisana.pl
www: http://bellisana.plPolskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL
Aleje Ujazdowskie 22/2
22-478 Warszawa

tel. (22) 628 58 21
kom. 691 054 696
medycyna.estetyczna@wp.plcreated by